Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-09-27

UAB steigimas internetu

Publikuota: Be temos

Kažkas neseniai klausė - ar galima įsteigti įmonę internetu pačiam? Atsakymas į šį klausimą vienareikšmiškas - tikrai galima! Nebūtina kreiptis į profesionalus, jei viską galite pasidaryti patys, o taip pat turite daug laisvo laiko ir neturite ką veikti naudingesnio.

UAB steigimas internetu yra tas pats steigimas, kaip ir pas notarą, tik didžioji dalis dokumentų yra pateikiama internetu, kad nereikėtų vykti į „Registrų centrą” ir pas notarą, norint tuos dokumentus patvirtinti. Ar viskas vyksta greičiau - tikrai taip, bet tik kai turite visus reikiamus dokumentus. Įmonės kūrimas užima 2-3 darbo dienas, bet tik kai visi dokumentai yra tvarkoje. Teko girdėti, kad žmonės mėnesius bandė įsteigti įmonę. Tai gali būti tiesa, nes jie greičiausiai susidūrė su registracijos vietos problema, kai reikia gauti visų patalpų savininkų sutikimus leistį registruoti jų patalpose naują įmonę. Steigiant įmonę internetu šis leidimas taip pat reikalingas. Savininkai turi turėti el. parašą ir juo patvirtinti, kad sutinka, jog jų biuras bus naudojamas naujai įmonei steigti. Jei savininkai užsienyje, gali būti, kad jie tą parašą turi, nes tada gali lengviau administruoti savo turtą. Jei jie el. parašo neturi, gali kilti problemų ir dokumentų tvarkymas užsitęs tol, kol nepavyks gauti patvirtinimo.

Kaip su šia problema tvarkosi įmonių steigimo profesionalai? Paprastai. Įmones jie steigia tose patalpose, kur savininkas yra vienas ir tikrai turi el. parašą, be to gali negaišdamas juo pasinaudoti. Dažniausiai tas savininkas būna pati finansinių konsultantų įmonė, tad čia jokio delsimo negali būti net direktoriui išvykus, sergant ar atostogaujant.

UAB steigimas internetu yra greitas ir patikimas būdas įsteigti įmonę, bet tik tada, kai visa įmonių steigimo tvarka yra žinoma ir aiškiai suprantama. Steigiant pirmąjį verslą paprastai tokių žinių steigėjas neturi, tad teks nemažai susižinoti apie galiojančią tvarką, tam tikrų sprendimų pasekmes. Juk UAB steigiama su tuo tikslu, kad būtų kur kas atsakingiau priimami verslo sprendimai ir būtų rimtesni įsipareigojimai partneriams ir valstybei.

Jei manote, kad pats susidorosite - prašom. Mūsų esami klientai jau ne kartą įsitikino, kad neapsimoka gadintis nervus patiems, kai galima verslo steigimą patikėti profesionalams. Yra žmonių, kuriems patinka statybų procesas, todėl jie viską stato patys. Tikriausiai, yra žmonių, kuriems patinka verslo steigimo procesas su visais savo privalumais ir trūkumais, tad jie ir UAB steigia patys.

Patiko (0)


Atgal į: UAB steigimas internetu